"Yönlendirilebilir Yatay Sondaj Hizmeti"     Canku Group Uzman Kadrosu ve Yüksek Teknolojisi İle Kazısız Sondaj Hizmeti Vermektedir.

Anasayfa     Kurumsal     Hizmetlerimiz     Referanslarımız     İletişim & Ulaşım

CANKU Makina İnşaat Taah. Müh. Tur. San.Tic Ltd. Şti. olarak;


Siz müşterilerimize doğaya ve mevcut yapılara zarar vermeden, kalite ve güven misyonlarımızla, ekonomik çözümler bularak hizmet etmekten gurur duyarız.

CANKU GROUP  2000 yılından itibaren faaliyetlerini sürdürdüğü altyapı ve enerji sektöründe adını kısa süre içinde  duyurarak, Türkiye’nin lider kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır.

Dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden CANKU GROUP, Altyapı sektöründe Kazısız Yönlendirilebilir   Yatay Sondaj Sistemleri, Enerji sektöründe ise Isı Pompa Sistemleriyle Türkiye ile ilkleri paylaşmaktan gurur   duymaktadır.  

CANKU GROUP modern makine filosu, uzmanlaşmış kadrosu ve profesyonel yöneticileri ile yıllara dayanan tecrübesini ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi ile belgelendirmiştir. Çözüm ortağı olduğu firmalara, çalışanlarına ve topluma en üst düzeyde değerler sağlamayı, üretimin zamanında ve standartlara uygun olarak yapılmasını kendine ilke edinmiştir. 

CANKU Teknolojisiyle ;

  • Bir yakadan ötekine geçişlerde…
  • Bir noktadan diğerine kabloları, boruları iletmede…
  • Yeryüzündeki hayatı aksatmadan…
  • Yılları haftalara indiren zaman tasarrufu sağlayarak…
  • Maliyetlerden dramatik düşüşler yaratarak…

CANKU mühendislik uygulaması ve yüksek teknolojisi ile artık tüm bunlar mümkün.

CANKU, altayapıcılara yeni bir ufuk getiriyor.

Getirdiği yenilikçi ve teknolojik çözümler ile CANKU altyapı sektörüne yeni bir soluk katıyor.

CANKU, yıllardan bu yana dünyanın birçok önemli merkezinde uygulanmış ve gittikçe daha da sık uygulanmakta olan kazısız geçiş sistemlerini Türkiye’nin hizmetine sunuyor.

Canku Group Makina Parkı Canku Group PROJE Resim & Foto Galeri CANKU Group Lojistik


Yönlendirilebilir Yatay Sondaj,Yatay Sondaj Sistemleri,Kayseri Yatay Sondaj,Sondaj,Yönlü Yatay Sondaj,Yönlü Sondaj,Yönlü Geçiş,Köstebek Geçiş,Yönlendirmeli Yatay Boring
---
   ---
Genel Merkez : Serçeönü Mahallesi Ahmet Paşa Caddesi Türkay İş Merkezi  Kat.3/35 KAYSERi   Tel : (0352) 221 00 16 pbx Fax : (0352) 221 00 46
Web : www.cankugroup.com    E-mail : bilgi@cankugroup.com